Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

מתחת לכל שמלת כלה

עצה: תשקיעי בתחתון וחזייה על בסיס יומיומי. על אחת כמה וכמה בערב החתונה. אם כן, אחת המשימות החשובות לערב החתונה: מה ללבוש מתחת לשמלה

מאת: רוני נאור-חפרי |

העצה הבאה רוצה לומר: כדאי להשקיע בתחתון וחזייה על בסיס יומיומי. כך, על אחת כמה וכמה בערב החתונה. לא משנה כמה תשקיעי בבגדים, תתאמצי להיראות מיליון דולר, אם תזניחי את התחתונים, התחושה תהיה דומה. ידוע שהבגדים לא יכולים להסוות את התחושה הפנימית. מה שמרגישים מתחת לכל הבגדים, זה מה שמשדרים החוצה, לסביבה, אם רוצים או לא.

המסקנה פשוטה: תשקיעי ב-לנג'ריי (הלבשה תחתונה), ותיראי הכי-הכי, כי זה משפיע על מצב הרוח והמראה הכללי. כך תתהלכי עם אנרגיות חיוביות כל היום וזה גם מה שתקבל ממך הסביבה.הלבשה תחתונה

אם המסקנה תקפה ברמה יומיומית היא, ללא ספק, תקפה גם ביום הגדול בחייך, יום החתונה. קדימה, לעבודה.

חוטיני חורץ או ברזילאי הורס

לבחור את התחתון והחזייה שתלבשי מתחת לשמלת כלה זו משימה חשובה לא פחות מבחירת שמלה.
הרי הבגדים המיניאטוריים התחתונים אמורים לעמוד במספר קריטריונים קריטיים. הבגדים התחתונים מספקים גם סוג של בסיס למראה הכללי.

חנויות לבני הנשים מלאות במערכות הלבשה תחתונה סקסיות, מכל הגדלים, הצבעים וסוגי הבדים. אחרי שהקונספט הכללי של שמלת הכלה התגבש, ואת יודעת אילו בדים ישמשו לעיצוב השמלה, תוכלי לפנות לאיתור פריטים תחתונים רלוונטיים.
כדאי לפנות אחר צהריים, לבקר בכמה חנויות (לא יותר מדי, כדי שלא להעצים את ההתלבטות) ולבדוק את ההיצע.

הקריטריון הראשון הוא, כמובן, נוחות. לא משנה כמה יפה וסקסית את נראית עם חזיית התחרה, אם היא לא נוחה, היא פשוט תציק כל הערב, וזה ישפיע על המראה. שמלות כלה 2017

אם אין עניין בחוטיני או תחתון ברזילאי, כי הוא לא נוח במקומות מסוימים, כדאי לדבוק בחוסר העניין הזה, בעיקר בבחירת התחתון לערב החתונה.

הרי מדובר ביום שלם, בו את אמורה להצטלם נינוחה, להתהלך באיטיות ורכות לכוון החופה ולפזז ללא הפסקה על הרחבה. אם כן, אין חשוב יותר מתחתון בלתי מורגש, שיפרגן ויתלבש נכון עם כל פעולה.

גם אם לא התברכת בישבן הכי מושלם במדינה, עדיין תחתון מתאים בגזרה הנכונה, יכול לעצב לך ישבן סקסי, ישבן כזה שיקבל מאפיינים של 'עסיסי', ויוותר על התואר 'מאסיבי'.

נכון שרוב שמלות הכלה די מטשטשות ומסתירות את החלק התחתון של הגוף, אבל שוב, אנחנו בעניין של הרגשה.

הטרנד של השנים האחרונות מציע תחתון בעיצוב המשלב בד סאטן ורצועת תחרה עבה באזור החגורה. מדובר בגזרה הרווחת ביותר על מסלולי תצוגות האפנה בעולם, והיא מגיעה בשילובים שונים של צבעים.

כדאי לציין, שלא כל אחת מהמתעקשות על חוטיני (אפילו אם הוא נוח במיוחד), באמת גוררת מאחוריה עכוז שהולם אחד.
אם בכל זאת מתעקשים לחרוץ מותן פה וגב תחתון שם, המגוון הוא אינסופי. המגמה העכשווית מציעה סוג של פשרה: תחתון ברזילאי, עשוי תחרה וחגורת תחתון רחבה יחסית. הגזרה מחמיאה לכל אחת ובעיקר לנשים בעלות אגן רחב או מלא יחסית.

פוש דה פוש אפ

בגזרה הצפונית יותר, של חזיות, אין ספק שהמובילות הן אלו המרופדות. חשוב להדגיש שחזייה מרופדת היא לא בהכרח חזיית פוש אפ, שמרימה את החזה. החזיות המרופדות מעצבות את החזה, עם מאפיינים טבעיים ונטולי מראה "סיליקוני".

רוב שמלות הכלה בין כה וכה משלבות מחוך קשיח יחסית ותוספת ריפוד באזור החזה, או אלמנט פוש אפ. אם את לא נמנית על הנשים שהחזה שלהן הפסיק לצמוח בגיל 12, אפילו רצוי שתבחרי בחזייה נטולת דפנות עבות ומרופדות, עם תחרה צפופה או אפליקציה עדינה אחרת, שתגרום לך להרגיש סקסית באופן מיוחד.

ההמלצה הבאה: התאמה לשמלה. לא הגיוני שתבחרי בשמלת כלה עם חלק עליון המעוצב בגזרת סטרפלס, ותשלבי אותה עם חזיית כתפיות.

חשוב לא להיסחף עם עניין הפוש אפ, כדי שלא ליצור מראה מגוחך: אם בחרת בשמלה שמעוצבת בשילוב מבנה פוש אפ או ריפוד באזור החזה, מומלץ לוותר על התוספת הזו בחזייה.

עניין הצבע קריטי לא פחות: הצבע של החזייה חייב להתאים לצבע שמלת הכלה, אפילו אם את ממש בעניין של חזיות שחורות או שאת מכורה לתחתונים מנומרים. בערב החתונה תצטרכי לדחות סיפוקים ולהתאים הלבשה תחתונה בגוונים של לבן: לבן שמנת, לבן מט, פנינה או אופווייט.

לסיום, הקריטריון המכריע בבחירת פריטי הלבשה תחתונה ליום החתונה, הוא ללא ספק המראה הכללי, שמתגבש סביב הסגנון האישי. באמצעות בחירה נכונה של פריטי הלבוש התחתונים תוכלי להשפיע על המראה הכללי ולהעניק לו אופי חד פעמי-ייחודי.

תגובות

כדאי (לת)

שמלות כלה 2013

|
סגור