Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

השמלה השנייה

אחרי שהסתרבלת אל החופה עם שמלת כלה מפוארת, נפוחה ומפוסלת, במחי החלפת שמלה את יכולה להפוך לכלה קלילה, נגישה, זורמת ונינוחה

מאת: רוני נאור-חפרי |

כבר מזמן לא מפתיע לראות את הכלה - שהיתה לבושה בשמלה לבנה ענקית, נפוחה ומשתרכת - מגיחה עם שמלה אחרת, פחות אלגנטית ויותר נוחה. שמלת כלה שניה זה כבר מזמן לא טרנד חדש, שמוסיף עניין לאורחי החתונה (בעיקר לאורחות) ונוחות לכלה.

אולי יעניין אותך: שמלות ערב במידות גדולות

שתיים במחיר אחת

הרעיון מגיע כמעט לחלוטין ממקום של נוחות ופחות כדי למשוך תשומת לב, אלא אם כן את בעניין אז תקבלי את שניהם. פשוט, אחרי שהסתרבלת עם שמלת כלה מעוצבת, כלתית, מפוארת, לבנה, חצי נוצצת, גדולה ולא כל כך נוחה, תוכלי לשנות את המצב בכמה דקות, ולהפוך לכלה קלילה ונגישה.שמלת ערב

השמלה השנייה אמורה להתאפיין בתכונות של שלמת ערב נוחה, קלאסית ומחמיאה לתנועה.
הרבה פחות קשיחה, מפוסלת ומפסלת. כשהיא גם לא חייבת להיות לבנה, אבל עדיין רצוי שתהיה בגוונים של לבן או בצבעים בהירים כמו שמנת, אפרסק, ורדרד וכולי.

היתרון הכלכלי בבחירת שמלה שנייה יכול להפוך את כל עניין שמלת הכלה לזול יותר, כשאת זוכה בשתיים במחיר אחת. הרי ברור שאין טעם להשקיע הון עתק בשמלת הכלה המסורתית, איתה תעמדי מתחת לחופה בתחילת הערב בלבד וברור שהשמלה השנייה, שנכנסת תחת הכותרת "שמלת ערב", תעלה פחות משמלה שתרכשי בסלון כלות.

כך תוכלי לבחור שמלת כלה 2017 ראויה וקלאסית בסלון כלות ועוד שמלה בעלות נמוכה יחסית בכל חנות שמציעה מגוון מספק של שמלות ערב נוחות לטעמך.

אז איך תבחרי את השמלה השנייה האידיאלית? פשוט: התכונה המובילה היא נוחות.
שמלה שנייה אמורה לזרום עם הגוף ופחות לעצב ולפסל אותו. אם את אוחזת בגזרה קטנטנה ודקיקה - שמלת סאטן או משי עם אפליקציית רקמה בצבע דומה, יעניקו מראה קלאסי רענן ונינוח.

אם את שייכת לאוחזות בגזרה רחבה יותר רצוי לאתר שמלה מבדים רכים עם גזרה, שתטשטש את האזורים הקריטיים. למשל, אם את מלאה באזור הישבן והירכיים תוכלי למצוא שמלה שהחלק התחתון שלה מעוצב בגזרת A, או כזו שהחלק התחתון שלה רחב יחסית מאזור המותן ומטה.

למה לא מכנס וחולצה?

השמלה השנייה לא נחשבת כשמלת כלה נטו, איתה את אמורה להיות צנועה, טהורה ולעמוד מתחת לחופה בנוכחות רב. לכן את יכולה לבחור בשילוב של שני חלקים, שאולי יחשפו קצת יותר ממך.

בין הטרנדים לנועזות אפשר למצוא סט של שני חלקים המורכב מחלק עליון וחצאית.

החלק העליון חושף פופיק ומתעצב בגזרות שונות, גם עם תוספות ריפוד, אלמנטים של פוש אפ וכולי.

אם את בענייני שאנטי באנטי, תוכלי לבחור בשמלה אוורירית, עם עיטורי פרחים או פרפרים, כך אפילו אם החתן שלך יחליט שהוא יוצא מהחליפה החונטת ועובר לשרוואל וחולצה לבנה, זה יכול להיות מושלם.

מי אמר שאת חייבת להחליף לשמלה שניה? למה שלא תחליפי למכנס וחולצה? אין ספק שההצעה הזו יכולה להיות רלוונטית לכל מי שמתאפיינת בתכונות של טום בוי.
מכנס מבדים רכים ובהירים, חצי מחויט, צמוד יחסית בחלקו העליון ומתרחב במיוחד ככל שיורדים לכוון כפות הרגליים.

החולצה יכולה להיות בלעדית במגוון סגנונות על פי הטעם האישי שלך: שוב בדים רכים ובהירים, חצי מחויטת בגזרה צרפתית מחמיאה ואפילו שרוואלים שמתרחבים בקצוות יכולים להעניק טאצ' חד פעמי בהחלט.

לסיום אולי כדאי לציין שבין הטרנדים החמים בסצנת מחליפי שמלות הכלה אפשר למצוא כוון אותנטי יותר, עם במכנס וחולצה בסגנון מרוקאי.

מדובר במכנס עם גזרת שרוואל רחב ומכפלת רחבה וצמודה בתחתית. גם החולצה בגזרה דומה, עם שרוולים מתרחבים. לרב מדובר בבדים רכים בצבעים שונים עם עיטורים ורקמות בסגנון עתיק, או בשלוב רקמת זהב, משהו שדומה לסגנון בגדי טקס החינה המסורתי.ניתן למצוא שמלה שנייה בכל סלון של שמלות כלה בתל אביב

 

 

שמלות כלה בבאר שבע    שמלות כלה 2015     שמלת כלה בדרום     עיצוב שמלות כלה בבאר שבע

תגובות

v (לת)

שמלות כלה

|
סגור

כדאי (לת)

שמלות כלה 2013

|
סגור