תכשיטי החלוץ סבן

תכשיטי החלוץ סבן בבאר שבע נוסדה בשנת 1981 על ידי היהלומן רמי סבן . בנו צבי, יהלומן ומעצב תכשיטים גם הוא מנהל איתו בצוותא את העסק


תכשיטי החלוץ סבן בבאר שבע נוסדה בשנת 1981 על ידי היהלומן  רמי סבן . בנו צבי, יהלומן ומעצב תכשיטים גם הוא מנהל איתו בצוותא את העסק.
העסק שוכן במרכז באר שבע ומתמחה בייצור תכשיטים בעיצוב אישי ומכירת תכשיטי זהב, טבעות נישואין, טבעות זהב, טבעות משובצות זרקונים, עגילים נופלים וצמודים, צמידים קשיחים, גורמטים לנשים וגברים, תליונים לנשים וגברים, שרשראות בעיצובים שונים, יהלומים, חריטות לייזר.תיקון תכשיטים. הכול בעבודת יד. לחברה גם מרכז לוגיסטי רחב ידיים השוכן בטורקיה.  וקשרי מסחר ענפים עם צרפת ומדינות נוספות באירופה.


צוות העובדים כולל צורפים מקצועיים, בעלי נסיון רב מאוד.
מגזר הלקוחות כולל לקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ, ולקוחות עסקיים הכוללים-ארגונים, מוסדות ציבור, חברות שונות.


מה היתרונות שלכם?
"אנחנו מבצעים את העבודות במקום עצמו. עם חומרי הגלם הכי טובים שישנם, מתנהלים לפי תוכנית עבודה מראש, מבצעים הזמנות בראש פתוח עם הלקוח אבל בהקפדה מלאה והוגנת הן על איכות סופית והן על גילוי נאות לגבי האפשריות מבחינת מוצר ועלות. מקפידים על מתן תחושה פתוחה וחמה ללקוח, שימצא בנו בית חם. כי תכשיט זה מוצר חם ללקוחות, קרוב לליבם, יותר מרכב, או רהיט שהם קונים. זה משהו אישי ואינטמי שיש לו משמעות גדולה לאנשים. אני, באופן אישי, מעורב בתכנון ,בייצור( מייצר גם בעצמי, לפי הזמנה). אני מאמין ויודע שבתחום של עיצוב תכשיטים הדגשים הראשונים הם: דמיון, יצירתיות, ייחודיות. הליין של התכשיטים משתנה גם לפי טרנדים ואנחנו גם מקפידים על זה והטרנד העיקרי כיום זה זהב לבן, בגלל אופנה הסלבטראים בעיקר בני הדור הצעיר.


צבי מספר שלושה מקרים מיוחדים:
יום אחד הגיע מישהו לחנות ובידו תכשיט מסוים שאיבד את הציפוי. ואחרי שאותו לקוח לא מצא פתרון הוא הגיע אלינו ועזרנו לנו לשחזר את הטבעת בכל חלק וחלק שלה. זאת הייתה טבעת יהלומים והגענו  לרמה שהוא רצה אותו -זה יצא חדש לגמרי.
.
פעם אחרת הגיע לכאן במיוחד תייר מצרפת שראה עבודות שלנו וביקש באופן מיוחד שרשרת בעלת עיצוב ייחודי מאוד. הוא יצר איתי מיידית קשר ורצה צמיד עם יהלומים מאוד מיוחד שעיצבתי אותו, עבדנו על  התכשיט הזה  3 שבועות 8 שעות ביום יום עבודה מלא. נתתי לו את התכשיט והוא היה עם הרגשה עילאית מרוממת נפש. לשרשרת הזו ישנם רק שני דגמים בעולם.
במקרה אחר היה מדובר בזוג שעמד בפני פרידה ואני עיצבתי להם תכשיט מיוחד במינו בנימה אישית שכל עיצוב של פניהם ושל פני ילדיהם לקח הרבה מאוד זמן לעצב את התכשיט הזה ובסופו של דבר זה יצא מדהים וכמובן סייע לשקם את מערכת היחסים ביניהם."

 

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
ביטויים כמו שמלות בת מצווה, אנודייז
פנלים מבודדים ועוד יגיעו לאלפי
עיניים נוספות בפייסבוק

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>