המראה הנכון

גם השנה התעדכנו הטרנדים המובילים בסצנת עיצוב האירועים והכתבה הבאה מציגה כמה מהם, כדי שתוכלו לשלב באירוע שלכם וליצור מראה נכון, עדכני ויוצא דופן

סצנת עיצוב האירועים ועיצוב חתונות בפרט, מתחדשת תדיר. גם השנה התעדכנו הטרנדים המובילים והשורות הבאות מביאות כמה מהם, כדי שתוכלו לשלב באירוע שלכם וליצור מראה נכון, עדכני ויוצא דופן.

עיצוב חתונה כמו שלנו
בשנים האחרונות זוגות בוחרים בעיצובי אירוע המשלבים מוטיבים שמשקפים את האישיות שלהם.  עיצוב אירועיםבהמשך לכך עיצוב האירוע הופך למרכיב חווייתי בפני עצמו בעיקר עבור האורחים. עיצוב כזה יציג ייחודיות ולא יראה מיושן אף פעם. מדבקות אחריות 

ויהי אור
נרות בצבעים, צורות וגדלים שונים היו ונשארים חלק מבוקש וטרנדי בעיצוב האירוע. בשנים האחרונות כובשים את הסצנה גם גופי תאורה למיניהם שיכולים לשמש מרכיב בסיסי בעיצוב.

בין אם מדובר במנורות לילה קטנות ואלגנטיות ובין אם בכדורי אור שיפיצו זוהר מסביב. פנסים בצבעים שונים יכולים לתרום לאווירה רומנטית ופמוטים מזהב או מכסף יעניקו לאירוע מגע של יוקרה. שילוב גופי תאורה מתאימים על השולחנות ובפינות שונות של מתחם האירוע ישפיע לא רק על המראה הכללי, אלא גם על המראה של כל פרט ופרט על השולחנות וגם על האוכל והמשקאות.

חינות

מקום אחר
המפתח ליצירת אווירה יוצאת דופן הוא שילוב של מרכיבים המסמלים זכרונות מיוחדים ממקומות רחוקים, לא משנה היכן נערכת החתונה עצמה. כך, למשל, זוג שהתארס בפריס יכול לשלב פנסי

 רחוב מעוטרים באזור קבלת הפנים, שירים של אדית פיאף במהלך הארוחה או שלט עם המילה ביסטרו באזור הבר. הרעיון הוא לגרום לאורחים להרגיש שהם במקום אחר, רחוק ומרגש, באמצעות הנאות קטנות הקשורות בו.

רגוע
בשנים האחרונות נרשמת מגמת עליה בביקוש לשולחנות גבוהים ולפינות ישיבה עם כורסאות לאונג' בשלב קבלת הפנים. המטרה היא ליצור אינטימיות שתאפשר לאורחים ליהנות משיחה, להירגע ולהיכנס לאווירת האירוע. האזור נשמר כפי שהוא גם במהלך האירוע ולקראת סופו וממלא תפקיד חשוב בשלב האפטר-פארטי.

חינה

מיקס
טרנד נוסף שמככב בסצנת עיצוב האירועים הוא השוני בין עיצובו של כל שולחן ושולחן. המטרה היא ליצור מראה אחר, מפתיע ויוצא דופן על כל שולחן ולאו דווקא אחידות מונוטונית שעשויה לשעמם. כך ניתן לשלב עיצובים יחודיים עם טרנדים ומרכיבים שונים.

חשוב לשים לב לשילוב נכון של מרכיב אחד שיקשור את המראה הכללי ובכל זאת יעניק אחידות מסוימת, כגון שימוש בפלטת צבעים מוגבלת, בפרחים מסוג מסוים וכולי. גן אירועים במרכז

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>