די.ג'ייס מזהב

בראיון עימו חושף שי ניסים, בעלי ומנכ"ל חברת גולדי די.ג'יי, את הסוד לאירוע מוצלח ומדבר על המקורות מהם הוא שואב השראה כדי ליצור מוסיקה יוצאת דופן בחתונות

"איזו להקה זו?". זו השאלה שעולה לא פעם מקרב אנשים בקהל, כשהרכב הדי.ג'ייס, גולדי די.ג'יי, מנגן מוסיקה בחתונה או באירוע אחר. מדובר בצוות של ארבעה די.ג'ייס, שאחראי לכך שהאירוע יהיה מרגש ויוצא דופן.   

בראיון עימו חושף בעלי ומנכ"ל החברה, שי ניסים, את הסוד לאירוע מוצלח ומדבר על המקורות מהם הוא שואב השראה כדי ליצור מוסיקה יוצאת דופן בחתונות, ובאירועים בכלל. 

מאילו יתרונות נהנים זוגות הבוחרים בכם לאירוע?
"המוטו שלנו הוא לעשות את הדברים בצורה הכי אישית והכי קרובה לזוג המתחתן. המטרה שלנו היא, שהם יוכלו לבוא וליהנות באירוע, ולא ידרשו להתעסק בשום דבר אחר. אנו נעשה הכל כדי שהם יהנו, כולל שיחות, פגישות והתייעצויות; אנו הולכים איתם יחד, יד ביד, הרכבים מוסיקלייםכדי שירגישו ביטחון לאורך כל הדרך וכדי שידעו שהאירוע שלהם בידיים טובות. אנו מקיימים פגישת תיאום ציפיות ומסכמים על הבחירות, על אופי האירוע ועל הליינאפ. יש זוגות שיודעים מה הם רוצים ויש כאלה שלא. לכן, אנו מגיעים עם הידע המקצועי שלנו, מספקים תשובות ומסייעים להם להתמקד. לא פעם מצאנו את עצמנו מייצרים מוסיקה חדשה ומקורית, משום שהזוג לא התחבר למוסיקה שיש".

אהבה לקהל ולמוסיקה
החברה פועלת כארבע שנים וכל אחד מהדי.ג'ייס אוחז בניסיון של כעשור. ניסים עצמו החל את דרכו כמתופף ומוסיקאי עוד בשנותיו כילד, כשלמד מוסיקה בקונסרבטוריון של דימונה: "בשנות בית הספר היסודי, נהגתי להכין קלטות ולנגן מוסיקה במסיבות כיתה, עם טייפ דאבל-קסט. במקביל, בשנותי כילד למדתי מוסיקה בקונסרבטוריון ובמהלך השנים ניגנתי כמתופף במגוון הרכבים והופעתי במסגרות שונות. כמו כן, עבדתי עם די.ג'ייס אחרים כעובד במה; הייתי מרכיב ציוד, מסתכל ולומד בדיוק מה עושים ואיך. אחרי הצבא בחרתי להתמקצע והתחלתי לעבוד. עם הזמן התחברתי לדי.ג'י נוסף, ויחד שימשנו כהרכב דאבל די.ג'ייס. עם הזמן החלו לצוץ יותר ויותר צמדים של דאבל די.ג'ייס, אז התחלנו להציע את הקונספט של ארבעה די.ג'ייס". 

מה מבדל אתכם מדי.ג'ייס אחרים?
"פרט לניסיון, לאהבה לקהל ולמוסיקה וליכולת להתאים את המוסיקה הנכונה, בין המאפיינים שמבדלים אותנו מאחרים בתחום אפשר למצוא גם את רמת האנרגיות שאנו מייצרים על הבמה. זו אנרגיה שעוברת לקהל, משום שבשלב מסוים אנו מוצאים שהאנשים על הרחבה ממש מתחברים אלינו, עולים על הבמה ורוקדים יחד איתנו. נכון לכרגע התחום רווי בלהקות די.ג'ייס ובסופו של דבר, כולם מנגנים את אותה מוסיקה. לכן, מה שנותר הוא להביא את ה-אני האישי, לחבר כמה עולמות ולצאת לדרך. בהרכב שלנו כל אחד מביא התמחות אישית במשהו. כך, יחד, כשארבעה עולמות מתחברים, נוצרת הרמוניה בערב מטורף, שאחריו אי אפשר לעמוד על הרגליים. אין אירוע שדומה לשני. כל אירוע מתחיל מחדש כשאנחנו מהווים את הגורם האנושי שהופך אותו לייחודי".

יש שירים שחובה להשמיע באירוע, כדי שהוא יהיה מוצלח?
"אין שירים כאלה. זה יהיה לא נכון להכריז על רשימת שירים כזו, משום שמבחינתי אין אירוע שדומה לקודמו. בחירת המוסיקה לאירוע היא עניין אינדיבידואלי, המשתנה בהתאם לאופיו של הזוג. לכן אנחנו מקפידים להתאים את המוסיקה, לשמור על האופי ולעבוד במסגרת הדרישות של הזוג".

הרגע המרגש ביותר?
"אחד הרגעים המרגשים יותר מגיע כשהזוג מצטרף אלינו על הבמה וכל המתחם הופך לאזור אחד, כשכולם מחוברים יחד אלינו עם האנרגיה של המוסיקה. לראות את כולם מגיבים למה שאתה מנגנן, זה רגע של סיפוק עצום, אדרנלין מטורף ותחושה מיוחדת במינה שאי אפשר לתאר".

מאילו מקורות אתה שואב השראה?
"אני שואב השראה מהחיבור שלי לכל מיני עולמות בתחום המוסיקה, כגון ג'אז, קלאסי או מוסיקה שעושים די.ג'ייס גדולים מהעולם. אני מתחבר לדי.ג'ייס מהאסכולה הישנה, כמו קרל קוקס או ויקטור קלדרון. אלה די.ג'ייס גאונים, שיודעים לנגן סט של 12 שעות בלי להתעייף".

מה מאפיין די.ג'י מוצלח בעיניך?
"אחד הטרנדים של השנים האחרונות בסצנת המוסיקה לאירועים קשור בשואו. הקהל מצפה מהדי.ג'י לתת שואו מרהיב ולא רק לנגן מוסיקה. אך בו זמנית, הוא לא אמור לנגן מוסיקה שהוא אוהב ולא אמור להתאמץ כדי להוכיח משהו. די.ג'י מוצלח מתאפיין בקשר הדוק לקהל ולזוג המתחתן. אנשים פשוט רוצים לקבל את מה שהם אוהבים. לכן די.ג'י מוצלח יודע לקרוא את הקהל באופן מושלם, לתת את השואו המתאים ולהשמיע את המוסיקה הנכונה".

ספר על היעדים להמשך.
"בין היעדים גם לנגן מוסיקה ביותר אירועים; להתרחב גם במסגרת תחומי הפעילות הבסיסיים וגם בתחום הפעילות החדש שלנו, עם ייצוג האמנים, ולהמשיך ליצור מוסיקה כאמנות".

גולדי די.ג'ייס | 054-6290562.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>