מוסיקה ל(קבלת) פנים

אחד הטרנדים שכובשים מחדש את סצנת החתונות הוא שילוב של להקה בשלב קבלת הפנים. בראיון עם מנהל להקת ברייט ביט, אלון גרוזוב, הוא מספר על היתרונות של הטרנד ונותן טיפים לבחירה מוצלחת.

אחד הטרנדים שכובשים מחדש את סצנת החתונות הוא שילוב של להקה, שמנגנת בלייב, בשלב קבלת הפנים של האירוע. המוסיקה החיה יוצרת אווירה מיוחדת ונעימה והופכת את האירוע לאטרקטיבי מבלי לתפוס תשומת לב יתרה. 

מוסיקה

בראיון עם מנהל להקת ברייט ביט, אלון גרוזוב, הוא מספר על היתרונות שבשילוב הרכב מוסיקלי באירוע ונותן טיפים לבחירה מוצלחת של הרכב כזה.

הלהקה מציעה אפשרות לשלב מוסיקה חיה בעיקר בשלב קבלת הפנים באירוע. ברפרטואר של מוסיקה לאירועיםהלהקה אפשר למצוא מוסיקה בסגנונות שונים, בעיקר ג'אז, פאנק, גרוב ועוד מגוון להיטים מוכרים.

בלהקה חברים חמישה אמנים, כשלצד גרוזוב על הגיטרה אפשר לשמוע גם  נגן קונטרבס, מתופף, סקסופוניסט וזמרת. הלהקה מופיעה בהרכבים שונים: "אפשר להזמין אותי לנגן לבד עם הגיטרה או כל פורמט אחר של עד חמישה נגנים. בגלל שאני ג'אזיסט אני יכול לנגן מוסיקה פשוטה אך יפה ומרשימה, שמשתלבת באופן אידאלי ברקע. אחד הפורמטים היותר מוצלחים הוא טריו: גיטרה, קונטרבס וסקסופון. זו אופציה מרשימה ולא בולטת מדי. כמו כן, המחיר נוח יותר משום שמדובר בהרכב מצומצם יחסית".

אילו יתרונות יש בשילוב הרכב מוסיקה באירוע? 
"אחד היתרונות העיקריים הוא העצמה של החוויה. 80% מהאפקט נוצר מעצם העובדה שהאורחים נהנים מהופעה לכל דבר. הם צופים בנגנים שמנגנים בלייב, באותו רגע. זה מלהיב את האורחים ומייצר ערך מוסף מעבר למוסיקה עצמה. אנו מקבלים תגובות מרגשות משום שהנוכחות שלנו באירוע מרשימה והיא מעצימה את החוויה באופן משמעותי".

מה דרוש כדי להיות מוסיקאי מוצלח בתחום האירועים?
"דרוש ניסיון מקצועי רב והיכרות מתמדת עם סצנת המוסיקה המשתנה תדיר. צריך לדעת ולהבין לאיזו מוסיקה הקהל אוהב להאזין. הניסיון הוא שהופך מוסיקאי למוצלח, משום שוא מאפשר לו לדעת מה לנגון ואיך. אני יכול לומר שרבים אוהבים בעיקר קאברים לשירים שהם מכירים מהילדות. זה מרגש אותם, משום שזה מזכיר להם כל מיני דברים".

נגן אקורדיון

מה מבדל את ההרכב שלך מהרכבים מאחרים?

"אחד המאפיינים הבולטים שמבדלים אותנו מאחרים הוא הניסיון. לא כל ההרכבים מספקים את אותה חוויה באותה רמת מקצועיות. כמו כן, יש הרכבים שמתמחים בסגנונות ספציפיים. אך במקרה שלנו אנו יודעים בדיוק מה הקהל רוצה ויודע להתאים את המוסיקה. כמו כן, כשבעלי האירוע מבקשים שיר מסוים, אנחנו לומדים לנגן אותו אפילו אם הוא לא נמצא ברפרטואר שלנו".

הרכבים מוסיקליים 

שתף בטיפ לבחירה מוצלחת של מוסיקה לקבלת פנים באירוע.
"חשוב לבחור מוסיקה מרגשת, קצבית ונעימה, כשהדגש הוא על השילוב שלה ברקע. בשלב קבלת הפנים חשוב שהמוסיקה תנעים את האווירה ובו זמנית לא תתפוס יותר מדי תשומת לב. כדי לבחור בהרכב מתאים מומלץ לוודא שהסגנון מתאים, לכן חשוב להקשיב למספר הרכבים לפני שבוחרים. אחד ההבדלים בין מוסיקה חיה, שמנגן הרכב, לבין מוסיקה שמשמיע הדי.ג'י הוא המראה, לכן כדאי לשים לב לאופן בו הנגנים נראים".

גן אירועים במרכז

ברייט ביט | 054-6806337.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>