חלומות מצולמים

החלום של הצלם שייקה אור הוא ללמד צילום ולשלב בין תחום החינוך המיוחד בו עסק לבין האהבה לצילום. ראיון

החלום של צלם האירועים, שייקה אור, הוא ללמד צילום ולשלב בין תחום החינוך המיוחד בו עסק לבין האהבה לצילום. בראיון עימו מספר אור מה הביא אותו לעסוק בצילום אירועים וחושף כיצד הוא מתאים את סגנון הצילום לכל זוג שמתחתן. 

אור החל לעסוק בצילום אירועים לפני כ-7 שנים. סגנון הצילום שלו מתאפיין בקסם אותנטי, שמקורו באהבה לצילום:  "הצילומים שלי מבטאים את האופי שלי ואת מה שאני משדר למצולמים. אני מלא באנרגיות ושמחת חיים והכי חשוב  גורם להם להרגיש נוח מול המצלמה וזה מקור הקסם. כשמרגישים נוח מול המצלמה אז השמים הם הגבול". מקום לאירועים קטנים בפתח תקווה

אור הגיע לעסוק בצילום מתוך אהבה טהורה לתחום ולאמנות הצילום: "הכל החל בעקבות שהות של שנתיים בארצות הברית. ביקרתי במקומות שונים ונחשפתי לנופים מרהיבים, צילמתי המון וקיבלתי פידבקים מפרגנים. בעקבות התגובות החלטתי ללמוד צילום. כשסיימתי ללמוד בחרתי לפנות לצילום אירועים במרכז, משום שמדובר בעיסוק משמח. זה ממלא אותי בתחושת נתינה ואושר, כשאני יודע שאני נותן לאחרים הרבה מעבר להנצחת רגעים וליצירת זכרונות. אני נותן להם חוויית צילום שלמה".

מאילו יתרונות נהנים הלקוחות שלך?
"מעבר לשירות, למחיר, ליחס האישי ולליווי הצמוד, הלקוחות שלי נהנים מצילומים באמצעות טכניקות חדשניות וציוד מהמתקדמים ביותר שניתן למצוא בתחום. זה כולל את הציוד לצילומי סטילס וגם לצילומי וידאו. הם נהנים מתוצאות על פי כל הטרנדים העכשוויים, ברמה גבוהה, איכותית, מסודרת ואסתטית". 

איך אתה מתאים את הצילומים?
"אני יושב עם הזוגות לשיחה, מקשיב להם ומבין בדיוק מה הם רוצים ואיזה סגנון מתאים להם. יש מי שמעוניינים ביום צילומים ובאירוע שקטים ורגועים ויש מי שמעוניינים שיום הצילומים והאירוע יהיו אגרסיביים וקופצניים יותר, גם ברמת התוצאות של הוידאו והצילומים. לכן, חשוב לקרוא את האישיות ואת הסגנון ולדעת להתאים לכל לקוח בדיק את מה שהוא רוצה".

שתף בטיפ לבחירת הצלם הנכון לאירוע.
"אני ממליץ לבחון את העבודות שלו. כיום לכל צלם יש אתר אינטרנט והחומרים שלו נגישים. במקביל כדאי לקבל המלצות ממכרים. כמו כן, חשוב לשאול שאלות על ציוד הצילום והעריכה בו הצלם משתמש".

איזה רגע הוא  המספק ביותר מבחינתך בתהליך העבודה.
"הרגעים של הצילומים עצמם. במסגרת צילום אירועים אני נהנה מאוד מתהליך היצירה, שמלווה בסיטואציות של התרגשות ושמחה".

ספר על היעדים להמשך.
"בין היעדים שלי להמשך, גם ללמד צילום. רוב חיי עבדתי עם ילדים בתחום החינוך המיוחד. לכן חשבתי לפתח את זה ולשלב בין התחומים כדי ללמד צילום בקרב אוכלוסיות מיוחדות, להכניס לחייהם את האהבה לצילום ולסחוף אותם לעולם הזה ככל שניתן. כך אוכל לגרום להם שמחה".

שייקה אור צילום והפקות אירועים. 052-6718800 | 053-9345220.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>