פשוט הורסת

למה כלות בוחרות להצטלם כשהן הורסות את שמלת הכלה שעלתה אלפי שקלים, ואיך צילומי טראש דה-דרס הפכו לחלק בלתי נפרד מפרויקט החתונה

מה גורם לכלות בשנים האחרונות להצטלם כשהן הורסות את שמלת הכלה, בה השקיעו אלפי שקלים? האם זה משום שהן יודעות שהן לא ילבשו אותה שוב ולכן הן מחפשות תירוץ ליהנות ממנה פעם נוספת? אם כן ואם לאו, בטוח שצילומי טראש דה-דרס (Trash The Dress) משמשים תירוץ מצוין כדי ללבוש את שמלת הכלה שוב, תוך שהם מתעדים את השמלה היקרה והמיוחדת מושחתת על ידי הכלה עצמה. 

צילומי טראש דה-דרס הפכו לחלק בלתי נפרד מפרויקט החתונה במדינות רבות בעולם ובארצות הברית בפרט. כלות רבות בוחרות בדרכים מקוריות ואמנותיות להרוס את השמלה שלהן, כמהלך המסמל שלא יהיה להן צורך בשמלת הכלה לעולם, אחרי שמצאו את בחיר ליבן הנצחי. זו הסיבה הרשמית שעומדת בבסיס הרעיון ושהפכה אותו לטרנד בינלאומי לוהט. שמלות כלה בבאר שבע

למרות שזו הסיבה הרשמית להרס השמלה, ניתן להעלות גורם אפשרי נוסף, אשר בסיסו חשיבה נשית-שתלטנית נפוצה: "זו שמלת הכלה שלי. אם אני לא אלבש אותה שוב, אף אחת לא תזכה בה לעולם". כך הכלות מוודאות שהשמלה הרוסה באופן שמונע שימוש חוזר.

לרוב, עורכים את הצילומים עצמם כמה ימים לאחר חגיגת החתונה. הכלה, החתן והצלם הנבחר יוצאים לסיור צילומים נוסף, דומה לזה אליו יצאו ביום החתונה, אך עם פחות התרגשות ולחץ.

כמובן, שמומלץ לחשוב לפני על המקום בו רוצים להצטלם ועל האופן בו רוצים להרוס את השמלה ואת החליפה. אפשר לקבל המלצות ורעיונות מהצלם, מחברים, מסרטונים ביו טיוב או מהפסקה הבאה, המפרטת את הדרכים המסורתיות להרוס שמלות של כלות.

איך מקובל להרוס שמלת כלה ובגדי חתן? הדרך הכי פחות אגרסיבית היא טבילה בים, הכוללת צילומים נוטפי אהבה על קו המפגש של המים עם החוף. הדרך השובבה והמשחקית, מכוונת לביקור במתחם פיינטבול, לקניית קופסאות של צבעי גואש, או מיכלי ספריי צבעוניים. אבל אפשר להחליט להשתכשך בשלולית בוץ, לבקר ברפת או בדיר, במוסך, במפעל לייצור צמיגים או במפעל לייצור ציוד תעשייתי כבד.

למעשה, לא משנה באיזו דרך בוחרים להרוס את השמלה, כמעט בטוח שהצילומים שיתקבלו יהיו חד פעמיים וסופר-סקסיים.

איך עושים את זה? איך משלבים בפרויקט החתונה גם צילומים רומנטיים-אמנותיים, המתעדים כיצד הורסים יחד את שמלת הכלה ואת בגדי חתן? פונים לצלם הנבחר ומבררים את כל הפרטים.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>