אופיום לאירועים

אחרי שמקום עבודתן נסגר, החליטו אנג'לה אקסלרוד ולודמילה רוסו להקים עסק משלהן, במטרה לייצר לעצמן יציבות תעסוקתית ושכר קבוע. בהמשך לכך הקימו את מתחם האופנה לאירועים, אופיום

אחרי שמקום עבודתן נסגר, הפכו אנג'לה אקסלרוד ולודמילה רוסו למובטלות. הן החליטו להקים מקום משלהן, במטרה לייצר לעצמן יציבות תעסוקתית ושכר קבוע וראוי. בהמשך לכך, לפני כ-5 שנים, הקימו שתי החברות את מתחם האופנה לאירועים, אופיום שמלות ערב לפי הזמנה

אקסלרוד: "קהל הלקוחות באזור קריית אתא מכיר אותן בעקבות השנים בהן עבדו בסלוני כלות. רוסו, שהקימה את העסק, היא תופרת במקצועה ואקסלרוד תופרת, מעצבת ומוכרת".שמלת ערב

דגש על נשיות
הדגמים בקולקציות מתאפיינים בקווים נקיים אך יוקרתיים, המשלבים טרנדים עכשוויים מסצנת אופנת האירועים העולמית. הדגמים מתאימים לאמהות ולאחיות של חתנים וכלות ולאורחות באירועים. כמו כן, אפשר למצוא בקולקציות גם פריטים לבעלות תפקידים בכירים שזקוקות למראה מוקפד מדי יום במסגרת העבודה.

אקסלרוד: "נשים צריכות לאהוב את עצמן, להמנע ממראה מסמורטט, להדגיש את נשיות ולפנק את עצמן בשמלה חדשה לפחות פעם בחודש. אני אוהבת נשים שמתלבשות באופן מוקפד וברמה גבוהה. בהמשך למוטו הזה אפשר למצוא בין הפריטים בקולקציות שלנו גם שמלות יפות ב-400 או ב-600 שקל".

מאילו יתרונות נהנות הלקוחות שלכן?
"מעבר לאווירה החמה והביתית, ללווי המקצועי והאישי, בין היתרונות שאנו מציעות אפשר לציין גם את איכות הדגמים. המחירים הרווחים לדגמים באיכות כזו הם למעלה מ-2900 שקל. אך אלצנו הפריטים מוצעים בטווח מחירים של בין 2000 ל-3500 שקל. במתפרה שפועלת במתחם אנו 

מאפשרות לבצע תיקונים, כך שהלקוחות נהנות משירות התאמה ושדרוג הדגם בהתאם למבנה הגוף ולדרישות. בנוסף, בהשוואה למקומות אחרים, שמשכירים שמלות במחירים גבוהים יותר, דורשים צ'ק ביטחון והשבת הדגם בבוקר שלמחרת האירוע, אצלנו פשוט קונים את הדגם עם התווית".

המראה המושלם לאירוע
שמלות ערבהקולקציות שאפשר למצוא במתחם מציעות מגוון פריטי ספורט אלגנט, שמתאימים לאורחות באירועים. רוב הפריטים מיועדים לנשים בגילאי 18 ומעלה. אך בימים אלה החלו אקסלרוד ורוסו לשלב יותר ויותר פריטים המתאימים לגילאים צעירים יותר. לצד הפריטים השונים בקולקציות, כדי לזכות במראה כללי מושלם, הן מציעות גם תיקים, אביזרים ומגוון תכשיטים, כמו גם תכשיטים יוקרתיים להשכרה.

ספרי על הרגע המספק ביותר בתהליך העבודה.
"הרגע המספק ביותר עבורי מגיע כשאני מצליחה למכור את הפריט המתאים ביותר ללקוחה. ברגע בו אני רואה את הלקוחה בשמלה האידאלית, המתאימה ביותר בגזרה ובצבע; כשהיא מביטה בעצמה במראה ונראית 'מיליון דולר', אני יודעת שעשיתי את שלי".

מהו הדבר החשוב ביותר שלמדת במהלך הדרך?  
"הדבר החשוב ביותר שלמדתי במהלך דרכי המקצועית עד כה הוא, לתת ללקוחה את העצות הנכונות שגורמות לה לסמוך עלי. אני יודעת להתאים את הבגד הנכון לכל אחת. יש לי את הכישרון ואת הידע המקצועי לראות מה מתאים ומה לא מתאים וזה גורם לאנשים לסמוך עלי".

ספרי על היעדים להמשך.
"בין היעדים גם להרחיב את המקום ולהשקיע בשיפוץ ושדרוג. בנוסף, אנו מעוניינות בעיקר בשימור המצב הנוכחי. במקביל אנו משקיעות בפעולות שיביאו לגידול ברווחים ובשכר של כל אחת מאיתנו. שימור המצב הנוכחי משמע שימור מקום העבודה שהקמנו, שמטרתו היתה לספק לנו יציבות תעסוקתית. לכן חשוב לנו לשמור על המצב. אין לנו שאיפות להתעשר, אלא להרוויח שכר הולם ומספק וליהנות מהעבודה שאנחנו אוהבות".

אופיום שמלות ערב. זבולון 7, קריית אתא | 050-8168516.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>