בסלון של מרקיזיו

במתחם חליפות החתן, מרקיזיו, מציעים גם לחתנים ליהנות ולהירגע ביום החתונה ומציגים קונספט חדש: סלון חתנים בו אפשר להתארגן ולהתפנק

בשעה שהצוות מקשט את הרכב ומביא איתו את זר הכלה. ראיון.

במתחם חליפות החתן, מרקיזיו, מציעים גם לחתנים ליהנות ולהירגע ביום החתונה ומציגים קונספט חדש: סלון חתנים בו אפשר להתארגן ולהתפנק בשעה שהצוות מקשט את הרכב ומביא איתו את זר הכלה. 

המתחם פועל בבעלות משותפת של אבי כהן ואבי דוד. שוחחתי עם כהן, שסיפר הקונספט החדש ונתן טיפ למראה מוצלח ונכון ביום החתונה.

היתרון המרכזי: סלון חתנים
במתחם אפשר למצוא מגוון מרשים של חליפות לחתנים ולמגוון קהלי יעד אחרים נוספים. הגזרות מציגות מראה עכשווי וצעיר, בהתאם לטרנדים המובילים את סצנת האופנה לגברים ברחבי העולם: החל בחליפות ובפריטים לאנשי עסקים דרך בגדי גברים לאירועים וכלה בחליפות למבוגרים, בגזרות ישרות וצמודות פחות. הפקות אירועים בירושלים

כל החליפות מיוצרות על ידי חברת לאונרדו. כהן: "זו חברה ישראלית שממוקמת בתל אביב ומייצרת בחוץ לארץ חליפות בכל הגדלים ובכל הדגמים. במקביל אנו מבצעים תפירת חליפה בהתאמה אישית מלאה על פי דרישה ותיקונים".

מאילו יתרונות נהנים חתנים הבוחרים בכם?
"היתרון המשמעותי ביותר שלנו בהשוואה לאחרים, הוא העובדה שבנוסף לחליפות ולבגדי גברים אנו מציעים מתחם סלון חתנים. השירות הזה מבדל אותנו מאחרים באופן משמעותי משאר המקומות בירושלים. מדובר במתחם נפרד מאזור החנות, שכולל מקלחות, תאי הלבשה מרווחים ונעימים, פינת ישיבה, בר עם משקאות, בר קפה ועוד. כל אלה מיועדים לשמש את החתן ביום החתונה. הוא יכול להגיע עם המלווים שלו, לחנות בחניה שבמתחם, להתקלח, להתלבש, ליהנות ולהירגע. אנו עובדים עם חברת השכרת רכבים, חברת קישוטי רכב לאירועים וזרי כלה. כך בזמן שהחתן נרגע ומתפנק, אנשי הצוות מקשטים לו את הרכב ומביאים אליו את זר הכלה. החתן לא צריך להתרוצץ והוא נהנה מכמה שירותים במקום אחד". מועדון בת מצווה ברעננה

מה מבדל את המתחם שלכם לבגדי חתן ממתחמים אחרים? 
"אני בטוח שגם במקומות אחרים יש חליפות ובגדים איכותיים, אך אני יכול לומר בפה מלא, שאנחנו החלטנו להציב לעצמנו סטנדרט גבוה בבחינת איכות החליפות ואיכות הבגדים. כך מגוון החליפות שאפשר למצוא אצלנו מתאפיין ברמה הגבוהה ביותר שיש, גם מבחינת התפירה, הבדים, הגימור וההתאמה".

איך אתם מתאימים את החליפה הנכונה לכל חתן?
"הצוות שלנו אוחז בניסיון רב ובידע מקצועי עשיר. אנו מלווים כל חתן מהרגע הראשון ומעניקים יחס חליפת חתןאישי ועוטף. הליווי שלנו חשוב ברוב המקרים, משום שיש מי שלובשים חליפה פעמים ספורות בחייהם ולכן יש צורך בייעוץ ובהתאמה".

עדיה אירועים

גם לחתנים מגיע ליהנות ולהתפנק ביום החתונה
לצד קולקציות חליפות החתן, מציעים במתחם גם קולקציות של בגדי גברים לאירועים. יש לציין עוד, כי בתקופה הקרובה מציעים במתחם מבצעי פתיחה, במסגרתם אפשר ליהנות מחליפה וכלל התוספות הדרושות ליצירת מראה שלם לחתונה, במחירים אטרקטיביים.

אילו טרנדים מובילים בסצנת חליפות החתן בעונה הנוכחית?
"הטרנדים המובילים בשנתיים האחרונות מצביעים על חזרה לכוון הסגנון הקלאסי, עם פפיונים, מטפחות בכיסים וכולי. את הסגנון הזה אנו רואים בשילוב ובהתאמה לגזרות עכשוויות שמציגות מכנסי סקיני וז'קט צמוד יותר באזור המתניים. הצבעוניות שמאפיינת את הסצנה כוללת צבעים, כגון בורדו-יין שילובים של שחור ואדום שילובים כחול וכאמל וגוונים של אפור. בגזרת המכנסיים, מובילים מכנסי 7/8, שמגיעים עד לקרסול ומשולבים בגרב נסתרת, כך שרואים רק את הנעל".

גן אירועים במרכז

שתף בטיפים למראה מוצלח ונכון ביום החתונה.
"חשוב לזכור שהתאמת חליפה היא עניין אינדיבידואלי, לכן מומלץ למדוד. לכל אחד יש את החליפה האחת שתתאים לו. אין דבר כזה שאין חליפה מתאימה. לכל אחד יש את הגזרה המתאימה למבנה הגוף ואת הצבע המתאים. כדי לבדוק איזו חליפה מתאימה חשוב למדוד. רק ברגע שמודדים והפריטים מונחים על הגוף, אפשר לבדוק את מידת ההתאמה ולהתרשם מהמראה באמת".

חליפות חתן

ספר על היעדים להמשך.
"בין היעדים הקרובים שלנו, גם הטמעת הרעיון של סלון חתנים בירושלים והסביבה. החשיבה הרווחת היא שיום החתונה הוא היום של הכלה. אנו אומרים: גם לחן מגיע ליהנות ולהתפנק ביום הזה".

מרקיזיו. הרב קוק 7, ירושלים | אתר |  077-4110511.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>