הולכות על זה, גרסת 2018

לצד ענייני הנוחות, איך בוחרים את זוג נעלי כלה, שישלב בין טרנדים עכשוויים לבין המראה הייחודי שכל כלה בוחרת לעצמה? התשובות בכתבה הבאה

אחרי שמוצאים את הגבר המתאים, הגיע הזמן לבחור את זוג הנעליים המתאים ליום החתונה. בדיוק כמו באגדה, כמו סינדרלה, מחליקים את הרגל פנימה ותחושת הנוחות עוטפת את הרגל. כך אמורים להרגיש בנעלי הכלה. אך לצד ענייני הנוחות, איך בוחרים את זוג נעלי כלה, שישלב בין טרנדים עכשוויים לבין המראה הייחודי שכל כלה בוחרת לעצמה? הכתבה הבאה מביאה את התשובות. 

טרנד הנעל השניה
נפתח באחד הטרנדים המובילים, שצפויים לכבוש את כפות רגליהן של הכלות: טרנד הנעל השניה. הטרנד מציע לכלות לבחור לעצב זוג נעלי כלה נוסף להחלפה. כך כאשר הרגליים מתעייפות מנעלי העקב הרשמיות, ניתן לעבור לזוג נעליים נוח יותר לפזז בקלילות על רחבת הריקודים. כלות רבות מאמצות את נעלי כלההטרנד ובוחרות להחליף לנעלי בובה אלגנטיות. נעלי הבובה מוצעות עם עקב נמוך ונוח או ללא עקב כלל, ויכולות לשלב מוטיבים זהים לאלו ששולבו על נעלי העקב הרשמיות.

אביזר לכל דבר
ההמלצה הבאה היא להתייחס לנעל כאל אביזר אופנה לכל דבר. המשמעות היא שהנעל יכולה להוות תשתית לכל אפליקציה או צבע שרוצים לשלב במראה הכללי. ניתן לעצב אותה עם אפליקציות זהות לאלו ששולבו בעיצוב שמלה, או בהתאם לצבעים של הפרחים בזר הכלה. נעל מעוצבת כראוי תהפוך לאביזר אופנה אולטימטיבי ותזכה לרגעי תהילה בלתי נשכחים, לא רק בדרך אל החופה. 

קשר פרפר או אבני קריסטל
קשר הפרפר הגדול מככב השנה על דגמים המשלבים עקבים גבוהים, בוהן חשופה וצבעים טבעיים. תוספת הקשר הפרפר מעניקה לנעל מראה נשי וחלומי, שרק הולם את האווירה ביום החתונה. באופן כללי, אפשר לומר, שאין אירוע מתאים יותר לתוספת זוהרת, מאשר חגיגת החתונה. שילוב נכון של מוטיבים מנצנצים, עם אבני קריסטל או סברובסקי, יצור מראה כללי יוקרתי ומלכותי.

אלגנטיות מתפרצת
המעוניינות להוסיף למראה עוד מוטיב אלגנטי יכולות לבחור בדגם של נעל המשלב צבעי שחור ולבן. השילוב לוקח בחשבון כל חתן שבוחר בחליפה קלאסית בצבעים זהים. אחד הסודות שמעטים זוכרים ורבים נוטים לשכוח הוא, שמראה אלגנטי ונכון מתחיל בהרגשה. לכן, אם הנעל לא תהיה נוחה ותכאיב, לא משנה כמה יפה ומעוצבת היא תהיה, המראה האלגנטי יעדר.

יצירת אמנות מהלכת
לא מעט כלות בוחרות לעצב שתי שמלות כלה. השמלה השניה בדרך כלל נוחה יותר, קצרה וצמודה יותר מהשמלה הראשונה, שמשמשת לחלק הרשמי של טקס החופה. בהמשך לכך, מומלץ להתאים לשמלה השניה נעל שתהווה יצירת אמנות בפני עצמה. כך ניתן לשמור על מראה כללי מרשים ויוצא דופן לאורך כל האירוע. מראה כזה ניתן להשיג באמצעות סנדל שעוטר בפרח גדול, בעל נוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה או, באמצעות שילוב מספר פרחים קטנים ועדינים, שעוצבו באופן המעניק נפח ומושך את תשומת הלב.

טקס הנעילה
לפני סיום כמה המלצות שיסייעו לפתור התלבטויות. אם קשה להחליט בין נעל לבנה לנעל כסופה, אפשר פשוט לבחור בנעל המשלבת את שני הצבעים. השילוב יצור מראה כלתי, רב ממדי, מושלם ומלא סטייל. כלות שמעוניינות להפתיע עם מראה ספורטיבי יוצא דופן, יכולות לבחור בנעלי ספורט אלגנטיות, שעוצבו בשילוב אפליקציות אלגנטיות.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>