השמלות של מיס דייזי

מעצבת שמלות הכלה, אושרה דייסי, מתאפיינת בסגנון אקלקטי שמתבסס השפעות מהנופים של אזור הכנרת והסביבה, שם ממוקם הסטודיו שלה. ראיון

דגמי שמלות הכלה של המעצבת, אושרה דייסי, מתאפיינים בסגנון אקלקטי, המתבסס על השפעות מהאווירה ומהנופים של אזור הכנרת והסביבה, שם ממוקם הסטודיו שלה. הכלות שמגיעות לסטודיו נהנות מהיכולות של דייסי להתאים את שמלת הכלה עליה הן חולמות לנתוני הגוף שלהן. 

השמים הם הגבול
דייסי החלה את דרכה בעולם האופנה לפני למעלה מ-40 שנה, עם עיצוב ותפירה של בגדים ושמלות לילדות ולנשים. אך תחום עיצוב שמלות הכלה תמיד משך אותה באופן מיוחד: "התחום עניין אותי משום שהשמים הם הגבול ברמת העיצוב, אבל לא העזתי להתחיל לעסוק בו עד שסיימתי את לימודי בשנקר והתמחיתי בתחום".

סגנון העיצוב של דייסי התעצב בשנות לימודיה בשנקר, ולאחר מכן בהשפעת האווירה והנופים של אזור הכנרת: "בעבר הדגמים שלי התאפיינו בקווים סולידיים, בתקופה בה רוב הטרנדים המובילים הציגו סגנון נפוח וקצפתי. כיום, אני מתבססת על השילוב שבין נתוני הגוף של הכלה, לבין הסגנון שכל כלה מתווה, בהתאם למה שהיא אוהבת. בהמשך לכך ניתן לומר שסגנון העיצוב שלי הוא אקלקטי". שמלות ערב לחתונה בבאר שבע

מאילו יתרונות נהנות כלות הבוחרות בך לעצב את השמלה?
"כלות שבוחרות בי לעצב את שמלת הכלה שלהן נהנות מהידע הנרחב שלי בעיצוב, שצברתי במהלך למעלה מ-40 שנות פעילותי בתחום, מיכולות וכישורי ההתמחות הספציפית שלי בשנקר ומהאישיות שלי. הידע המקצועי שלי מאפשר לי להקשיב לכלות, לתמוך, לייעץ ולסייע להן להגיע להחלטות הנכונות. רוב הכלות מבוהלות מאוד בשלב הזה, חוששות ומתלבטות והן נהנות מהיכולת שלי להוביל אותן במקצועיות אל השמלה הנכונה".

מה מבדל אותך ממעצבות אחרות בתחום?
"הבידול שלי בא לידי ביטוי בזה שאני לא מתפשרת: אני לא מתפשרת על איכות הבדים, על איכות התחרה, על איכות התפירה ועל הנוחות של הכלה. אני לא מנסה לקצר את הדרך ובוחרת תמיד את התחרות ואת הבדים באיכות הטובה ביותר. אני שומרת על איכות תפירה ברמת הוט קוטור ויחד עם זאת על מחירים עממיים. המחיר לשמלה חדשה שאני מעצבת נע בין 5000 ל-6000 שקל. זאת, בהשוואה למחירים הממוצעים בתחום, שנעים סביב 10,000 שקל בתפירה אישית. כמו כן, אני לא מטרטרת את הכלה ולאחר 3 מדידות, לכל היותר, השמלה מוכנה". 

איך את מתאימה את השמלה הנכונה לכל כלה?
"הכלה מחליטה אם היא רוצה לעצב דגם של שמלה על פי החזון שלה או שהיא רוצה להתאים לעצמה דגם מהקולקציות שאני עיצבתי. לאחר מכן אנו מתחילות להתאים ולבנות את הדגם ומשרטטות את המראה שלה ליום החתונה. אני שואלת שאלות ומקשיבה להתלבטויות שלה. אני מלווה ומובילה אותה בהתאמת השמלה עד לרגע בו היא אומרת שקלעתי בדיוק למה שהיא רוצה. כך גם בשלב בחירת הבדים, התחרות, האפליקציות והמראה הכללי. תהליך התאמת השמלה הנכונה מתבסס בעיקר על הנתונים הטבעיים של הכלה ועל הדגמים אליהם היא מתחברת. אני משלבת בין שני מרכיבים אלה, נותנת עצות מקצועיות ומכוונת אותה למראה הנכון. כך, למשל, אם מגיעה אלי כלה מלאה, נמוכה ועגלגלה, שרוצה דגם בסגנון מרילין מונרו, עם רצועות קולר מסביב לצוואר, אני חייבת להוביל אותה אל הדגם שיתאים לה ולנתונים שלה".

המוטו: להגשים את החלום
הכשרון של דייסי בא לידי ביטוי בהקפדה על יצירתיות בעיצוב הדגמים ובהתאמתם לכל כלה וכלה. המוטו שלה הוא להגשים לכלות את החלום, כדי שיראו בדיוק כפי שרצו וחלמו להיראות ביום החתונה.

אילו טרנדים מובילים את סצנת עיצוב שמלות הכלה בשנה האחרונה?
"אחד הטרנדים המובילים בשנה האחרונה הוא עיצוב בגזרות צמודות, המבליטות את חיטובי הגוף. הדגמים נראים כמו שמלות ערב, אך המשחק בתחרות הופך אותן לשמלות כלה אמתיות. רוב הכלות מבקשות דגמים כאלה, אך הם לא מתאימים לכולן. לכן אני משתמשת בטכניקות שיסתירו חלקים מסוימים ויבליטו חלקים אחרים. הטרנד הזה מתאפיין בקווים נקיים יותר ובשימוש בתחרות יקרות ויוקרתיות, שמספקות יחודיות. במקביל, יש מי שלא מוותרות על הנפח ומשלבות אותו בשמלה צמודה, עם שמלה צמודה ושובל נפוח ומלכותי, למשל".

שתפי בטיפים לבחירת הסטודיו הנכון לעיצוב שמלת הכלה.
"חשוב לבחור בסטודיו בו הכלה מרגישה רגועה ובטוחה, ושיהיה שם מי שיתמוך בה ברגעים של נפילות מתח. אצלנו הכלות זוכות ליהנות מיום שכולו מוקדש להן: עם אווירה רגועה ושקטה, מוסיקה קלאסית מרגיעה, טיפול פנים מפנק ומשחרר ומנוחה מוחלטת. אלה הם רק חלק מהמרכיבים שמעניקים לכלה תחושה שהיא בידיים טובות".

מהו הרגע המספק ביותר במהלך העבודה?
"הרגע המספק ביותר הוא הרגע בו הכלה לובשת את השמלה ויוצאת לפגוש את החתן. הוא מקבל אותה בפה פעור, משום שהוא לא רואה את השמלה קודם לכן. זה הרגע הענק שלי, כשאני מרגישה שגרמתי לזוג להיות מאושר".

ספרי על היעדים להמשך.
"בין היעדים להמשך בעיקר שימור המצב הקיים. אני לא מתכננת להתרחב או להתכווץ יותר מדי. המצב הנוכחי מאפשר לי לפנק כל כלה באופן מושלם ולתת לה את השירות המלא. זו הדרך שלי לגרום לכלות להיות מאושרות".

שמלות כלה לראשון לציון

דייזי - סטודיו לעיצוב שמלות כלה וערב. הגליל 8, קומה 2 בפסז', טבריה | 050-7393308 | 04-6792494.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>