חתונה בורוד

בראיון עימו מדבר המעצב ובעל הסטודיו, שלמה שמעיה, על היתרונות מהם נהנות כלות הבוחרות בו לעצב להן את השמלה ונותן טיפים למראה נכון ביום החתונה

בימים אלה עובדים בסטודיו לשמלות כלה, ורוד, על קולקציה חדשה לשנת 2016 ומזמינים כלותשמלת כלה לעתיד לבוא ולהתרשם מהדגמים. בראיון עימו, מדבר המעצב ובעל הסטודיו, שלמה שמעיה, על היתרונות מהם נהנות כלות הבוחרות בו לעצב את השמלה ונותן טיפים למראה נכון ביום החתונה

מניהול חשבונות לעיצוב שמלות
בעברו שימש שמעיה כמנהל חשבונות, אך הוא מעיד על עצמו כמי שאהב אופנה מאז ומעולם: "אהבתי אופנה והתעניינתי בזה תמיד, עוד כשהייתי ילד. בתקופה בה רציתי ללמוד אופנה, עדיין לא היו בתי ספר לאופנה בהם למדו גברים. אז למדתי הנהלת חשבונות ועסקתי בתחום כעשור. אחרי שהתחתנתי ובתי הבכורה נולדה, החלטתי לעשות הסבה מקצועית. למדתי אופנה והתחלתי לעצב בגדי ערב בסגנון קליל וצעיר. התחלתי לשווק את הדגמים שלי בחנויות שמכרו אותם. עם הזמן זה התפתח ובשנת 1998 פתחתי סטודיו משלי לעיצוב שמלות ערב. מהר מאוד מצאתי את עצמי מעצב גם שמלות כלה".

מאילו יתרונות נהנות כלות המגיעות לסטודיו?
"אחד היתרונות המרכזיים והחשובים ביותר הוא השירות. זהו אחד המרכיבים החשובים ובזכותו אנו ידועים במשך כשני עשורים. עניין רמת השירות חוזר כל הזמן. זה בא לידי ביטוי בעובדה שאנו מעצבים שמלות לדור שני של חוגגים. יתרון נוסף ממנו נהנות כלות שמגיעות לסטודיו הוא המתחם עצמו. מדובר במקום חדש, שפועל כ-3 שנים. המתחם רחב הידיים מתפרש על שתי קומות: קומה לשמלות כלה וקומה למעצבי שמלות ערב. כל כלה זוכה לחוויה נעימה ואישית ונהנית מפרטיות בחדר משלה, בו היא יכולה להתארגן ביום האירוע. כמו כן, אנו מציעים את כל הדרוש למראה המושלם ביום החתונה, עם חבילות הכוללות עיצוב שיער ואיפור, במחירים שפויים".

איך אתה מתאים את השמלה הנכונה לכל כלה?
"כלות שמגיעות לסטודיו יכולות לבחור דגם מתוך הקולקציה המוכנה. את הדגם הנבחר אנו מתאימים ומשנים בהתאם למבנה הגוף ולדרישות הכלה. כמו כן, יש אפשרות לעיצוב אישי של שמלת כלה. אז, אני משוחח עם הכלה, מבין את אופי האירוע, מתחבר לסגנון שלה ומעצב דגם בהתאם. אני תמיד מנסה ללכת בדרך המלך, כדי לשלב בין מה שמתאים למראה לבין מה שהכלה מבקשת. אני מדגיש את החלקים היפים ומטשטש חלקים בעייתיים. כל התהליך מתמקד במטרה אחת: לעצב לכל כלה את שמלת החלומות שלה". 

בסגנון אקלקטי-קלאסי
בין הקולקציות שמעצב שמעיה אפשר למצוא מגוון רחב של דגמים בסגנונות עיצוב שונים, לכלות ממגזרים שונים; לכל מבנה גוף ובכל המידות. שמעיה מקפיד לרענן את המגוון, כדי לשמר את הצביון האקלקטי של ההיצע בסטודיו.

אילו טרנדים מובילים את סצנת עיצוב שמלות הכלה בשנה האחרונה?
"הקו הקלאסי והנקי עדיין שולט במוטיבים העיצוביים של הסצנה. מבחינת הדגמים, רוב הכלות היום אוהבות את הסגנון הצמוד והחתיכי. כמו כן, לא מעט כלות מבקשות שתי שמלות: כניסה עם שמלה נסיכתית ונפוחה והמשך הערב בשלמה צמודה ונוחה יותר".

שתף בטיפים למראה מוצלח ונכון ביום החתונה.
 "אחת ההמלצות החשובות ביותר היא להרגיש נוח בשמלה ולשדר את הנוחות הזו על היופי של השמלה. מומלץ מאוד להקשיב למעצב ולסמוך על הניסיון שלו. צריך לזכור שכל כלה מייצגת את המעצב. היא הפרסומת האמתית שלו. לכן חשוב לכל מעצב לגרום לכל כלה להיראות מושלם".

מהו הרגע המספק ביותר בתהליך העבודה?
"אחד הרגעים המרגשים הוא כשכלה מגיעה אלי בעקבות המלצה. אך הרגע המרגש ביותר, בכל פעם מחדש, הוא הרגע בו הכלה פוגשת את החתן ביום החתונה, כשהיא לבושה בשמלה במלוא הדרה. כמובן, שגם כשהכלות מחזירות את השמלה ומספרות על התגובות להן זכו, מודות על היחס ועל השירות ואומרות שהן ימליצו לכלות אחרות. אז אני יודע שעשיתי עבודה טובה וגם זה מרגש כמובן". 

מהו הדבר החשוב ביותר שלמדת במהלך הדרך שעשית עד היום?  
"הדבר החשוב ביותר שלמדתי הוא להשאר אנושי. לא לעוף על עצמך. להקשיב ללקוחה ולהגשים לה את החלום".

ספר על היעדים להמשך.
"בין היעדים המרכזיים, גם להמשיך ולהלביש את הדורות הבאים של הכלות החדשות. אנו מחכים לביתה של הכלה הראשונה לה עיצבנו את השמלה לפני כ-20 שנה. בנוסף, להמשיך ולהתעדכן עם דגמים חדשים ושילוב של טכנולוגיות חדשות".

 

ורוד. בלפור 40 בת ים | אתר | 03-5673844 | 052-2431892.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>