חתונה > חליפת חתן > רוסו

בוטיק חליפות החתן, רוסו, עבר למתחם חדש, אז ניצלנו את ההזדמנות כדי לשוחח עם הבעלים, בני גבאי, שסיפר על התוכניות להמשך: "היעד המרכזי שלנו הוא להתרחב ולהקים לרשת חנויות"

בוטיק חליפות החתן, רוסו, עבר למתחם חדש, אז ניצלנו את ההזדמנות כדי לשוחח עם הבעלים, בני גבאי, שסיפר על התוכניות להמשך: "בסופו של דבר היעד המרכזי שלנו הוא להתרחב ולהפוך לרשת חנויות".

חליפת חתן: במתחם אפשר למצוא מגוון מרשים של בגדי גברים וחליפות, פריטי אופנה, נעליים, תכשיטים בעיצוב אישי, אביזרים ומוצרי טיפוח לגברים. החליפות מתאפיינות בעיצוב קלאסי-עכשווי ובסגנון אירופי נקי ובשילוב עם מוטיבים המובילים בסצנת האופנה באיטליה. את הפריטים בוחר גבאי, הבקיא בשילוב בין הטרנדים המובילים בעולם לבין טעמם של חתנים בישראל. 

עדיה אירועים

מאילו יתרונות נהנים חתנים שבוחרים בך?
"כל מי שמגיע אלינו זוכה ליחס אישי יוצא דופן לאורך כל הדרך. התהליך לא מסתיים בהתאמת החליפה ושאר פריטי הלבוש כדי ליצור מראה מושלם. אלא שאנו מבצעים את כל ההתאמות והתיקונים הדרושים, החל בגיהוץ וכלה בהחלפת הכפתורים בחליפה. לצד השירות האישי והליווי המקצועי, אנו מציעים בגדים גם לאבות, לאחים, לבני המשפחה ולחברים של החתנים. כך כל חתן יכול להגיע עם בני משפחה וחברים ולהפוך את התהליך לחוויה עשירה ומהנה".

מה מבדל את הבוטיק מבוטיקים אחרים לחליפות חתן?
"מעבר ליתרונות האמורים, הבידול בא לי באיכות של החליפות. מדובר בשילוב בין בדים משובחים לבין רמת גימור ותפירה עילית. כך שהחתן זוכה לרמה מקצועי גבוהה מכל בחינה".

איך אתה מתאים את החליפה הנכונה לכל חתן? 
"אני מתחיל בהתאמת הצבעים, לפי צבע העור, העיניים והשיער. חשוב לי להביא לידי ביטוי גם את הרצון של החתן. בדרך כלל אני נותן לכל חתן למדוד את מה שהוא רוצה ואחר כך נותן לו למדוד את מה שאני חושב שמתאים לו. ברוב המקרים הם בוחרים במה שאני מציע. לא לכל אחד מתאימה כל חליפה, אבל לכל אחד אפשר למצוא את החליפה המתאימה לו".

גן אירועים במרכז

אילו טרנדים מובילים את סצנת חליפות החתן?
"בבחינת הצבעוניות מוביל צבע הבורדו לצד הצבע הכחול שרושם פופלריות. כמו כן, אפשר לראות יותר ויותר חתנים בחליפות שעוצבו בצבעים נועזים יותר, כמו אלה שלובשים באירופה, עם משבצות ושילוב של ווסט. אלה טרנדים שיובילו בשנה הקרובה. בין הגזרות מככבים מכנסי הסקיני וה-7/8".

שתף בטיפים למראה מוצלח ונכון ביום החתונה.
"הטיפ הכי חשוב בו אוכל לשתף חתנים הוא, להגיע עם ראש פתוח. לא להיות מקובע, אך בו זמנית להגיע עם רעיון מסוים, כדי שיהיה כוון וסגנון בסיסי ממנו אפשר לזרום. הכי חשוב: לא משנה מה יאמרו אחרים, החתן הוא זה שלובש את החליפה, לכן הוא חייב להרגיש בנוח עם הבחירה שלו".

חליפות חתן

ספר על היעדים להמשך.
"אחרי שעברנו למתחם גדול יותר, בין היעדים גם לפתוח חנויות נוספות באזור המרכז. החנויות יתמקדו באופנת ספורט ופריטי אופנה בסגנון אלגנטי. בסופו של דבר היעד המרכזי שלנו הוא להתרחב ולהפוך לרשת חנויות".

רוסו. זאב שלנג 4, ראשון לציון | אתר | 052-8099937.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>