כל שמלת כלה היא מופע שלם. אילנית מזרחי

את השמלות הכלה של המעצבת, אילנית מזרחי, אפשר לזהות בזכות הסגנון הייחודי, המשלב מוטיבים מרשימים שמעניקים נוכחות רבת עצמה.

 בראיון עימה היא מספרת על הדבר החשוב ביותר שלמדה ונותנת טיפ למראה מוצלח ביום החתונה.

את השמלות של מעצבת שמלות הכלה ושמלות ערב, אילנית מזרחי, אפשר לזהות מיד בעיקר בזכות הסגנון הייחודי המאפיין אותה; סגנון המשלב מוטיבים מרשימים שמעניקים לכל כלה נוכחות רבת עצמה. כל שמלת כלה שהיא מעצבת היא מופע שלם בפני עצמו. מזרחי אמנם מעצבת קולקציה חדשה מדי שנה, אך היא תמיד שומרת על הקו הסקסי-קלאסי המאפיין אותה ומפליאה לשלב נגיעות של טרנדים מובילים במינונים מדויקים. 

בראיון עימה מספרת מזרחי על הדבר החשוב ביותר שלמדה במהלך שנות עיסוקה בתחום עיצוב שמלות הכלה ונותנת טיפ לכלות המעוניינות להשיג מראה מוצלח ביום החתונה.

עוטפת בחום ובאהבה
הסטודיו של מזרחי מתפרש על פני 250 מ"ר ומציע לכלות את כל הדרוש להן למראה מושלם ביום החתונה, כולל למעלה מ-300 דגמי שמלות כלה, 400 דגמי שמלות ערב, עיצוב שיער, איפור, אקססוריז ועוד.  מאז שהיתה תלמידה בבית ספר תיכון נמשכה מזרחי לעולם האופנה ואהבה לעצב בגדים: "אני אוהבת ליצור, אוהבת את הפנטזיה. אחד הרגעים המופלאים בעיני הוא כשאני פוגשת בבדים או מוטיבים שמספקים לי השראה. בעקבותיהם אני יוצרת סקיצות והכשהדגמים מתממשים במציאות אין הנאה גדולה יותר עבורי. עיצוב שמלות כלה סחף אותי בגלל שהתחום הזה מלא בטוהר, רגשות והתרגשות. זה מרים את רמת האדרנלין וממלא אותי ברגש".

מאילו יתרונות נהנות כלות הבוחרות בך לעצב את שמלת הכלה?
"מעבר לשירות ברמה גבוהה ויחס אישי, אני פשוט עוטפת אותן בחום ובאהבה, כמו אמא. אני הולכת איתן לאורך כל הדרך ונמצאת איתן תמיד, לא רק במהלך שרטוט הסקיצה, או במהלך המדידות, אלא ממש לאורך כל הדרך, כולל התאמה של עיצוב השיער, האיפור, התכשיטים והאקססוריד. כמו כן, לצד הדגמים היוקרתיים שאני מעצבת, אני מסוגלת לעצב גם דגמים במחירים סבירים ובכך לתת מענה גם לכלות שאין להן תקציב גבוה".

מה מבדל אותך ממעצבי שמלות כלה אחרים?
"אחת התכונות שמבדלות אותי ממעצבים אחרים היא האיכפתיות ויחס החם והקרוב לכל כלה וכלה. אני תמיד זמינה להן אפילו בוואטסאפ; תמיד שם בשבילן. אני יודעת שההתנהלות שלי שונה מאשר זו של מעצבים אחרים, משום שיש כאלה שאפילו לא מדברים עם הכלות".

איך את מתאימה את השמלה הנכונה לכל כלה?
"אני מעצבת את השמלה בהתאם למבנה הגוף ולאישיות. כל אחת משדרת משהו אחר. הכלה עושה את השמלה ולא להפך. לכן חשוב שתהיה התאמה לאישיות. כמובן, שכל המאפיינים משתלבים יחד עם העיצוב שלי ועם החלומות של הכלה. חשוב לי להגשים לכל אחת את החלום, אך לא במחיר של מראה מגוחך. לכן אני תמיד הולכת בין הטיפות ומשלבת את המראה הנכון עם הבקשות של הכלה". 

אילו טרנדים צפויים להוביל בסצנת עיצוב שמלות הכלה בעונה הקרובה?
"בין הטרנדים המובילים נראה הרבה מחשופים, במיוחד גב; נראה שרוולים, מיוחדים, בדים משולבים בחרוזים ושובלים. מבחינת הצבעים רוב הכלות עדיין מעדיפות להתחתן בלבן, למרות שהטרנדים נוטים לכוון של שמנת או לבן שבור".

שתפי בטיפ למראה מוצלח ונכון ביום החתונה.
"חשוב לאסוף את כל מרכיבי המראה ולשלב אותם באופן נכון יחד, את השמלה, השיער, האיפור והאקססוריז. מומלץ להקשיב למעצבת ולהשתמש בעצות ובכלים שהיא מציעה. אחרי הכל, הכלה מייצגת את המעצבת, את השם ואת רמת המקצועיות".

ספרי על הרגע המספק ביותר בתהליך העבודה.
"הרגע המספק ביותר עבורי הוא כשאני פותחת את הדלת והחתן רואה את הכלה בפעם הראשונה. זה רגע מלא בהתרגשות וכשהחתן מחמיא לכלה ואומר עד כמה היא יפה, אני יודעת שעשיתי את העבודה שלי. הרי כולם יכולים להחמיא לה על המראה ועל שמלת הכלה, אבל מה שחשוב הוא שהחתן יאהב את איך שהיא נראית. כשהוא אומר 'וואו', זה הרגע המספק ביותר עבורי".

מהו הדבר החשוב ביותר שלמדת במהלך הדרך שעשית עד היום?  
"אני חושבת שהדבר החשוב ביותר שלמדתי הוא להיות סובלנית. סובלנית מאוד. זה בא לידי ביטוי ביחס חם ואוהב שהכלות שמגיעות אלי מקבלות, עם ליווי לאורך כל הדרך. זה כובש אותן".

ספרי על היעדים להמשך.
"בין היעדים להמשך, גם להתפתח לחוץ לארץ. המטרה שלי היא להקדם ולהתחיל למכור את הדגמים שלי בשוק האירופאי והאמריקאי".

אילנית מזרחי. אתר | 053-9345137.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>