סוד השמלות של לירז

הסוד של מעצבת שמלות הכלה, לירז רובין, הוא המקצועיות והבקיאות העמוקה בה היא אוחזת בכל הקשור במבנה גוף האישה. ראיון

מעצבת שמלות הכלה, לירז רובין, תמיד ידעה שתעסוק בעיצוב אופנה. אך לתחום אופנת שמלו הכלה שמלות כלה | שמלה כלההיא הגיעה בגלל השמחה והאנרגיות החיוביות. 

עוד שהיתה תלמידה בבית הספר, נהגה לצייר דגמים של שמלות על השולחנות. בשנות הצבא החלה ללמוד אופנה והדרך ללימודי אופנה באקדמיה נסללה. גם במהלך לימודיה בשנקר לא הפסיקה לפתח את עצמה ואת הסגנון האישי יוצא הדופן.

רובין: "אמא שלי תופרת ותמיד ידעתי שעאסוק בתחום. נהגתי לצייר על שולחנות בית הספר, עד שהמורה קנתה לי בלוק ציור. תמיד פיתחתי את עצמי בכל דרך אפשרית, נסעתי לתצוגות בחוץ לארץ, נהגתי לקנות בגדים בכל מיני מקומות ולפרק אותם. אהבתי לבדוק איך בדיוק יצרו ותפרו אותם. לכל מעצב יש את דרך העבודה שלו, ואני למדתי איך בונים גזרה באופן עצמאי. זה היה הרבה יותר נכון והפך להרבה יותר יעיל עבורי מהלימוד בבית ספר".

בקיאות עמוקה במבנה גוף האישה
רובין מגדירה את סגנון העיצוב שלה כאקלקטי ורב גוני. היא מתאימה את עצמה ללקוחה ואף פעם לא תעצב דגם שהיא לא תהיה שלמה איתו ושלא יתאים לכלה: "אעדיף לוותר, משום שכאשר רואים את השמלה שאני עיצבתי על הכלה ויראו משהו שלא יתאים לה, יבינו מיד שאני עשיתי טעויות. חשוב שהדגם יכבד אותי וישמור על השם הטוב שלי. 'טוב שם טוב משמן טוב', כידוע".

מאילו יתרונות נהנות כלות הבוחרות בך?
"המקצועיות היחס האישי, השירות האדיב והבקיאות העמוקה בכל הקשור במבנה גוף האישה. אני לא אישה רזה, לכן אני לא מתאימה את עצמי ואת הדגמים רק לנשים רזות. נשים רזות מספקות השראה רחבה, אך נשים מלאות מספקות מקור רחב יותר להשראה". 

מה מבדל אותך ממעצבות אחרות?
"אני מביאה משהו אחר וייחודי, משום שאני מגיעה ממקום של 'זאת אני'. היחס שלי אותנטי ואמתי, משום שגם אני אדם, לכן אני מודעת ומבינה את המגבלות של כל אחת. כמו כן, הפגישות בין לבין כל כלה הן אישיות לחלוטין, אחת על אחת, ולכן נוצר חיבור אידאלי ומקסימלי".

איך את מתאימה את השמלה הנכונה לכל כלה?
"כל אישה צריכה לאהוב את מי שהיא. בהמשך לכך אני מעצבת את השמלות כלה וערב לפי הנתוני הגוף באותו רגע, ולא בהתאם לצפי של שינויים במשקל. כמו כן, אני מתאימה בין הרצון לבין נתוני הגוף. כך, למשל, אם הכלה מעוניינת במחשוף, אתאים אותו למבנה הגוף; אם יש צורך אשלב מחטב בפנים השמלה וכולי".

הטרנדים המובילים: פרנזים חרוזים
רובין שואבת השראה מהכלות שמגיעות אליה ומעצמה: "כל אחת שמגיעה אלי מביאה איתה את הפנטזיה שלה. השילוב של זה עם החלומות והחזון שלי, לצד הביקורים שלי בתצוגות אופנה בארץ ובעולם מאפשר לי מצע רחב להשראה".

אילו טרנדים מובילים את סצנת עיצוב שמלות הכלה בשנה האחרונה?
"מקורו של אחד הטרנדים המובילים בשנות ה-40 והוא משלב פרנזים וחרוזים. במקביל, בשנתיים האחרונות מוביל גם טרנד העור והמשחקים בעור. עוד מוביל הסגנון האוריינטלי, העשיר ברקמות, עם מוטיבים המאפיינים את אזור מזרח אפריקה ודרום אפריקה. שילוב הטרנדים תלוי כמובן גם בסגנון אישי של הכלה. לכן, ניתן לומר שהקווים הקלאסיים ישלטו בכל מצב , בשילוב עם הטרנדים המובילים במינונים מתאימים ומשתנים, בהתאם לסגנון האישי". 

שתפי בטיפים למראה מוצלח ונכון ביום החתונה.
"חשוב שכלה תאהב את עצמה, תקבל את עצמה ותדע להוציא את המקסימום ממי שהיא: החל ביציבה נכונה, ישיבה זקופה ומודעות עצמית. זה רלוונטי ונכון לגבי הצגת כל בגד ולא רק שמלת כלה".

ספרי על הרגע המספק ביותר בתהליך העבודה.
"ההכרה ביצירה שלי".

ספרי על היעדים להמשך.
"אני מאוד ממוקדת ומעוניינת להישאר בנישה שלי; במקום החמים, הקטן והאישי שלי. לשמור על מה שיש ולהתפתח ברמה האישית". ראו : שמלות כלה במרכז

לירז רובין. דרך העצמאות 39א', בנימינה | lirazrubin.co.il  | 052-8777067

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>