על שמלות כלה בהשראת פנטזיות וחלומות

את ההשראה לעיצוב הקולקציות שלה שואבת מעצבת שמלות הכלה, ילנה בוגורד, מפנטזיות ומחלומות. בראיון עימה היא מספרת כיצד החלה את דרכה וחושפת את היעדים להמשך

את ההשראה לעיצוב הקולקציות שלה שואבת מעצבת שמלות הכלה, ילנה בוגורד, מפנטזיות וחלומות. את הסגנון שלה מובילים קווי וינטג' קלאסי, עם שילובים של מוטיבים מודרניים, המשתנים בהתאם לטרנדים העכשוויים. בראיון עימה היא מספרת איך התחילה אשמלות כלהת דרכה בסצנת עיצוב שמלות כלה וחושפת את היעדים להמשך: לפתוח סניף באירופה. 

מתחם לכלות בן 3 קומות 
בוגורד סיימה את לימודיה בבית ספר לעיצוב אופנה, יצירה ותפירה, ברוסיה לפני כ-25 שנה. כשעלתה לארץ, לפני כ-14 שנה, היה זה אך טבעי עבורה לעסוק בתחום. היא החלה לעבוד בבית, כעצמאית, וכשהעסק הצליח ונרשם גידול במכירות, היא החליטה לפתוח סטודיו קטן לשמלות כלה. לפני כ-8 שנים, בעקבות התרחבות הפעילות בסטודיו, נפתח מקום גדול יותר, שהתפרש על פני קומה אחת. כעבור שנים אחדות, הסטודיו התרחב לקומה נוספת וכיום הוא מתפרש על פני 3 קומות.

מאילו יתרונות נהנות כלות הבוחרות בך לעצב את השמלה?
"הכלות שמגיעות לעצב אצלי את השמלה שלהן, נהנות מיחס אישי ומאווירה ביתית וחמה. כמו כן, מעבר לעיצוב השמלה, הן נהנות מהאפשרות לקבל מגוון שירותים תחת קורת גג אחת, כגון עיצוב שיער, איפור, תכשיטים, ארוחת בוקר ביום החתונה ועוד. אנו לא נטפל ביותר מ-3 כלות ביום, על מנת לאפשר לכל אחת את מלוא תשומת הלב. התהליך מתחיל בשיחה ובייעוץ. אחר כך אנו מציירות סקיצה ובוחרות את הבדים. כאשר לאורך כל הדרך אני מתאימה את הסגנון ומנווטת את הכלות אל הבחירות הנכונות, שמשלבות בין מה שמתאים להן לבין המגמות המובילות".

איך את מתאימה את השמלה הנכונה לכל כלה?
"ההתאמה מתבצעת לפי נתוני הגוף הטבעיים של כל כלה. לכל כלה יש איזו תמונה בראש של איך היא רוצה שהשמלה שלה תראה. עם זאת, לא כל דגם יכול להתאים לכל אחת. לכן יש צורך להתאים את הנתונים הטבעיים לרצונות של הכלה ולעצב את השמלה הנכונה. כך למשל, אם מדובר במבנה גוף מלא, לא מומלץ לשלב אבנים ותחרה עם שכבות שמעבים ומבליטים. אלא לבחור בקווים נקיים ובבדים נשפכים". 

שרוולים ארוכים ומחשופי גב
לקראת עונת החתונות של שנת 2015, משתפת בוגורד בטרנדים המובילים, שיככבו בסצנת שמלות הכלה: "השנה נראה הרבה שרוולים ארוכים, רחבים ופתוחים בקצה; הרבה דגמים שעוצבו עם מחשוף בגב; ונראה גם יותר ויותר דגמים המשלבים תחרות שקופות עם מראה אוורירי ודגמים המלשבים חרוזים". שמלות ערב לחתונה בבאר שבע

שתפי את הכלות בטיפים למראה מוצלח ונכון ביום החתונה.
"הכלה צריכה להגיע עם הכלות שלה הנה וילנה תדע להתאים לה מה שהיא רוצה בדיוק. בדרך כלל כלות שלא יודעות ומתקשות לבחור אז היא מציעה כמה דגמים למדוד והשמלה הכי מתאימה היא זו שהכלות בוחרות ליום החתונה. כמו כן חשוב לבחור במעצב או מעצבת מתאימים, שנוצר עימם חיבור ראשוני וכימיה. האדם שמעצב את שמלת הכלה חייב לדעת לקרוא בדיוק מה הכלה רוצה ולדעת כיצד לשלב בין הרצונות שלה לבין טרנדים עכשוויים".

מהו הרגע המספק ביותר בתהליך העבודה?
"הרגע המספק ביותר בתהליך העבודה הוא הרגע בו הכלות מביעות את שביעות רצונן. אני מרגישה שהצלחתי, כשאני מצליחה להתאים לכלה את אחד מהדגמים שעיצבתי במסגרת אחת מהקולקציות שלי".

ספרי על היעדים להמשך.
"בין היעדים להמשך גם הרחבת הפעילות שלנו לענף החתונות באירופה. אנו מעוניינים לשלב את הקולקציות שלנו בסניף חדש שאנו צפויים לפתוח שם".

בית אופנה בוגורד. הרצל 32, אשקלון | אתר | 08-6722792

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>