עניין לא לבן

את אחת ויחידה. לא כמו כולן, שמתחתנות בלבן. כך גם שמלת הכלה שלך, בצבע ייחודי וחד פעמי. עניין לא לבן

תמיד ידעת שאת לא כמו כולן: שאת לא תתחתני בלבן. את נותנת לעצמך חופש לבלוט וחייבת לעשות דברים באופן חד פעמי ולא משוכפל. את מקורית במהותך ותמיד אומרים לך שאת אחרת, שונה ומעוררת התפעלות. תמיד קיבלת החלטות ובחרת בדברים שמתאפיינים בבלעדיות. כך גם לקראת יום החתונה: תמיד ידעת שתעשי הכל כדי להיות כלה חד פעמית, יוצאת דופן ובלתי רגילה. 
 
לכן, אחת הבחירות שתסייע לך בדרך להיות כלה מיוחדת היא בחירה בשמלת כלה שאינה לבנה. מבחר האפשרויות, שעומד לרשות כלות שרוצות לוותר על השמלה הלבנה, אדיר כמבחר גווני הצבע. כך, אחרי שבוחרים את הצבע ואת הגוון הספציפי שלו, אפשר לבחור את מעצבת השמלה, שתדע להתאים את הבד המתאים למאפייני הצבע. הצלחת המהלך כולו תלויה בהתאמה בין גוון השמלה ובין סוג הבד הנבחר.

בבחירת הבד חשוב להתייחס לטקסטורה, מידת הברק ולשילוב אפליקציות במינונים נכונים. זאת, כדי לא ליצור עומס ויזואלי ומראה מצועצע, שיהפוך את הרעיון לבחירה גרועה. אחרי שני השלבים הקריטיים  האלה, אפשר להמשיך בתהליך עיצוב השמלה, שמתגלה כקסום ומרגש. יחד עם המעצבת הנכונה, אפשר לעצב את שמלת החלומות.   

פעם בחיים
אם מכוונים לחריגה משמעותית מהנורמות שמלה בצבע סגול, כתום, ורוד, או אפילו ירקרק, ללא ספק תעשה את העבודה. שמלה באחד מגווני הצבעים הנ"ל תציב את הלבן הקונבנציונלי של שמלות כלה בצד האחר של הסקאלה. הבחירה באחד מהצבעים האמורים לא תשאיר מקום לבלבול: מדובר בכלה של פעם בחיים, נטולת כל סממן להעתקות או חיקויים. 

בבחירת הגוון הספציפי, בטווח של בהיר יותר או כהה יותר, רצוי להתייחס לגוון העור. מאחר ומדובר בצבעים בולטים, הגוונים הכהים יותר יתאימו לבעלות גוון עור בהיר. לבעלות גוון עור כהה רצוי לבחור מתוך הצד הבהיר יותר של הסקאלה.

בו זמנית כדאי לזכור שכל צבע נקשר בסמלים ספציפיים. כך, למשל, צבע ירוק נקשר לרב בחיוניות, רעננות והתחלות חדשות. צבע ורוד מסמל אהבה, רכות וילדותיות. צבע סגול על גווניו הבהירים נחשב למרגיע, שלו ושקט. למען הסר ספק, ראוי לציין שלא כדאי לבחור בצבעים כמו אדום, כחול כהה, ירוק כהה ובטח שלא שחור; רובם נקשרים בתכונות שליליות עבור רבים. הצבע האדום, למשל, נקשר לרב בתכונות כגון תוקפנות, אלימות ורצון להרס.

קצת אחרת
הבחירה בשמלת כלה לא לבנה משמעותית ומקורית, כך שהיא משליכה גם על הסובבים, כמו בני המשפחה. כשבוחרים לעצב שמלת כלה שאינה לבנה זה אומר שבוחרים אחרת מכל נשות המשפחה, מהחברות או מהבת של השכנה. נכון שהבחירה עשויה לגרום להרמת גבה (או יותר) בקרב הנשים שמסביב, אבל אסור לשכוח שהמדובר ביום החתונה, ביום מיוחד, שלך. כך רצוי וראוי לבחור מה שמתאים,  באופן שיבטא את האופי הייחודי, בלי פחד להפגין נוכחות בלעדית בסצנת החתונות בסביבה, גם אחרי שהחגיגה נגמרה.

אם רוצים להתחשב בסביבה במקביל לבחירה המיוחדת, אפשר לבחור בצבעים פחות דרמטיים, כגון צהוב, אפרסק, ורדרד, תכלת שמים ואולי אפילו לילך בהיר. אלו צבעים המתרחקים מהצבע הלבן במעט, נשארים בטווח הגוונים הבהירים, כך שהשינוי מורגש אך לא באופן קיצוני דרסטי. הבחירה לעצב שמלת כלה בגוונים בהירים יכולה לשמש תחליף מצוין לצבע הלבן הבנאלי. אפשר להשתמש בצבע כשדרוג למראה על פי הטעם האישי וכמובן להשיג את המטרה הנעלה: להפוך אותך לכלה אחת ויחידה. אם החלטת לעצב שמלת כלה בגוונים של צהוב, כדאי שתדעי שהצבע נתפש כמשדר אנרגיות חיוביות ושפע ושהצבע הכתום מעורר שמחה.

בזהירות
אם המטרה היא לעצב שמלת כלה בצבע אחר, אבל לא בקיצוניות מובהקת, שמלה בגוון אופווייט, שנהב, קרם, אפרפר-כסוף או אפילו לבן-מוזהב תעשה את השינוי בתפאורה הבנאלית, אליה הורגלנו בחתונות.
גוונים אלו קרובים לצבע הלבן ונותנים מענה על הרצון להיות קצת אחרת, אך עושים זאת בזהירות. הם מתאימים במיוחד לנשים בעלות עור כהה או שחום יחסית.

אולי זה המקום לציין שאחד הטרנדים שהתפתחו בשנים האחרונות בסצנת עיצוב שמלות הכלה, הוא הסגנון הוויקטוריאני, שמציג שמלות כלה בגוון קרם עם עיטורי רקמה מוזהבים ואבני חן בצורות קלאסיות. פרחים צבעוניים, רקומים או תפורים באזור החלק התחתון של השמלה, יכולים לעשות שינוי משמעותי. בייחוד אם בוחרים בצבע זהה לצבע הפרחים בזר הכלה. אם רוצים להפתיע, פרח גדול במיוחד בצבע נבחר, באזור התחתון של השמלה יכול להפוך את כל המראה למעניין ומרענן. כמובן שחשוב לעצב ולמקם אותו נכון כדי ליצור בלעדיות.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>