שמלת הכלה האידאלית

המוטו של מעצבת שמלות הכלה והערב, לובה עמנואל, הוא להגשים לכל כלה את החלום שלה ולעצב לה את השמלה האידאלית. ראיון

המוטו של מעצבת שמלות הכלה והערב, לובה עמנואל, הוא להגשים לכל כלה את החלום שלה ולעצב את השמלה האידאלית ולמכור שמלות כלה במחיר שפוי. הדגמים פרי עיצובה מתאפיינים בקווים נקיים, אך בו זמנית מציגים מראה מלכותי ועשיר. בראיון עמה מספרת עמנואל על הדרך שעשתה עד שהקימה את הסטודיו שלה בבת ים וחושפת מדוע חשוב לה שכל שמלה תתאים לכל כלה באופן מושלם. 

להגשים חלום ולעצב את השמלה האידאלית
עמנואל, נשואה ואם לשלושה בנים, לא מסתפקת בעיצוב שמלות כלה, אלא מתאמצת לעצב לכל כלה את השמלה שתתאים לה באופן מושלם. זאת, משום שהיא מאמינה שכל כלה, הלבושה בשמלה פרי עיצובה, מהווה כרטיס ביקור המייצג את הכשרון והיכולות שלה.

איך הגעת לעסוק בתחום?
"תמיד אהבתי את תחום העיצוב. למרות שאמא שלי למדה ראיית חשבון, היא תמיד תפרה לי בגדים ואני למדתי ממנה. כשהגעתי לגיל 12 קיבלתי במתנה לבת מצווה מכונת תפירה קטנה. התחלתי לתפור בגדים לבובות ומכרתי לחברות בשקל או שניים. זה היה כיף. את התיכון סיימתי עם שתי תעודות הצטיינות במגמת עיצוב אופנה ותדמיתנות וכשהגעתי לגיל 17 התחלתי לעבוד עם מעצבת, בהמלצת אחת המורות שלי. עבדתי איתה כ-3 שנים תוך כדי השירות הלאומי בצה"ל. לאחר מכן למדתי קורס עיצוב אופנה בירושלים במסגרת לימודי חוץ, ובתום הלימודים החלטתי להתחיל לעסוק בתחום. רציתי לצבור ידע בכל השלבים וללמוד, לא רק כמעצבת, אלא גם כתופרת, אז עבדתי במשך שנתיים כתופרת במפעל שייצר את הדגמים של חברת האופנה, קסטרו. לאחר מכן עבדתי עם מעצב ידוע. בשלב מסוים התחלתי לתפור בבית למשפחה ולשכנים. אך המצב לא יכל להמשך, משום שהבית הפך לחנות והיה מלא בבגדים ובאנשים. לכן, בשנת 2013 החלטתי לפתוח סטודיו. בשלב ראשון עבדתי לבד, אך כשהעסק החל להתפתח התחלתי להעסיק תופרות". 

מאילו יתרונות נהנות כלות הבוחרות בך לעיצוב שמלת הכלה?

"בין היתרונות מהם נהנות הכלות שמגיעות אלי גם העבודה היסודית והיכולות שלי להתאים בדיוק את הדגם האידאלי לכל אחת. כל כלה לה שמלת ערב | שמלות ערבעיצבתי את השמלה מחמיאה לי על היחס, על הסבלנות, על אוזן הקשבת ועל האופן בו אני מתנהלת. אני נותנת את כולי לכל אחת, מייעצת ומעצבת את השמלות באיכות וברמת בגימור הגבוהות ביותר".

מה מבדל אותך ממעצבות אחרות?
"אחד המאפיינים שמבדלים אותי הוא היכולת שלי להגשים לכל כלה את החלום שלה ולעצב לה את השמלה האידאלית. כל כלה שהגיעה אלי עד כה זכתה להגשים את החלום ורובן אף מעבר לכך".

איך את מתאימה את השמלה הנכונה לכל כלה?
"במסגרת תהליך התאמת השמלה והעיצוב אני מקדישה זמן כדי לשוחח עם הכלה, להקשיב לה, להביע את דעתי ולתת המלצות ועצות. יחד אנו משרטטות סקיצה של שמלה שתתאים לה באופן מושלם. אני מתאימה את הדגם לנתוני הגוף, לאופי מעצבת ומבצעת שינויים בהתאם לבקשתה".

קווים נקיים המציגים מראה מלכותי
סגנון העיצוב של עמנואל מתאפיין בקווים נקיים, אך בו זמנית מציג מראה מלכותי ועשיר. הדגמים מתאפיינים במוטיבים יחודיים אותם מעצבת עמנואל, ובבדים יוקרתיים ואיכותיים. 

שתפי בטיפים להשגת מראה נכון ביום החתונה.
"חשוב לזכור שעבור המעצבת כל כלה מהווה מעין כרטיס ביקור, שמייצג את המראה והיכולות. לכן אני תמיד רוצה שכלות שלי יהיו הכי יפות, שכולם ישאלו מאיפה השמלה ויהיו מודעים ליכולות ולסגנון שלי. לכן, אחד הטיפים החשובים הוא לבטוח במעצבת, להקשיב ולהאמין לה. מדובר בחוויה בלתי נשכחת, לכן מומלץ לשמור על ראש פתוח ולהגיע עם מצב רוח טוב".

ספרי על הרגע המספק ביותר במהלך העבודה.
"הרגע המספק ביותר הוא, כשהכלה עומדת מרוצה, לבושה בשמלת החלומות שלה, עם דמעות בעיניים. הרגע הזה מרגש אותי מאוד בכל פעם מחדש ולעתים אני דומעת יחד עם הכלה. זה גם הרגע בו אני יודעת שעשיתי את העבודה שלי".

מהו הדבר החשוב ביותר שלמדת במהלך הדרך?  
"הדבר החשוב ביותר שלמדתי הוא להמשיך לצעוד קדימה, תמיד. לזרום עם ההתפתחות של העסק ולא לחשוש. במקביל, למדתי שחשוב ליהנות מכל יום. אני אוהבת את העבודה שלי ואת כל מה שאני עושה, לכן אני עושה את זה מכל הלב ומשקיעה".

ספרי על היעדים להמשך.
"אני תמיד עובדת על עיצובים לקולקציות חדשות, לכן עיצוב דגמים חדשים תמיד ברשימת היעדים שלי. בנוסף, בין היעדים גם לעבור למקום גדול יותר, על מנת להרחיב את הפעילות ולעצב יותר שמלות ליותר כלות. יתכן וארצה לשלב גם עיצוב שיער, איפור ומרכיבים נוספים הקשורים בטיפוח ויופי לכלות".

לובה עמנואל - סטודיו לשמלות כלה וערב. אנה פרנק 29, בת ים | אתר | 054-2013553.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>